zadzwoń 698 90 70 50

Dział Handlowy – Damian Wyroba, tel. 734 167 785, e-mail: d.wyroba@sgklima.pl

Dział Handlowy – Agata Żydek, tel. 608 874 116, e-mail: a.zydek@sgklima.pl

Dział Techniczny, Oferty – Sebastian Gawlas, tel. 698 90 70 50, e-mail: s.gawlas@sgklima.pl

Kierownik Robót: Mariusz Pawliński, tel. 608 705 624, e-mail: m.pawlinski@sgklima.pl

Księgowość – Jaela Wyroba, tel. 694 737 108, e-mail: j.wyroba@sgklima.pl

Płatności – Mariola Gawlas, tel. 660 69 10 13, e-mail: mariola@sgklima.pl

Produkcja – Sławosz Karelus, tel. 728 401 038, e-mail: produkcja@sgklima.pl

Magazyn – Robert – tel. 518 771 391, e-mail: magazyn@sgklima.pl

 

Adres biura oraz magazynu

  • SGKLIMA
    ul. Cieszyńska 6, 43-520 Chybie
    Tel: +48 698 90 70 50
    E-mail: biuro@sgklima.pl
    Website: www.sgklima.pl

Adres do faktur:

  • SGKLIMA Sebastian Gawlas
    ul. Bielska 68, 43-246 Zabłocie
    NIP: 548-206-78-14