Klimatyzacja Śląsk

Jeżeli szukają Państwo firmy, która w szybki i w pełni profesjonalny sposób zamontuje w Waszym mieszkaniu, domu czy firmie system klimatyzacji na terenie Śląska, to świetnie się składa. W SGKLIMA oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów różnych typów, przygotowanych przez renomowanych producentów. Jeżeli mają Państwo dość upału panującego wewnątrz swojego domu lub biura i marzycie o instalacji, która zagwarantuje Wam przyjemny chłód w gorący, letni dzień – serdecznie zapraszamy do współpracy.

Szeroka oferta klimatyzacji na Śląsku

Nasza firma oferuje bardzo szeroki zakres usług klimatyzacyjnych na terenie Śląska. Jeżeli są Państwo zainteresowani inwestycją w klimatyzację – zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy w zgodzie z Państwa wizją i wymaganiami przygotują najkorzystniejszą ofertę – począwszy od zaprojektowania odpowiedniego systemu, po jego montaż oraz ewentualne prace serwisowe. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie typy klimatyzatorów. Ich rodzaje oraz listę producentów znajdują się na stronie.

Oferujmy klimatyzację dla wszystkich typów obiektów, w tym klimatyzatory:

  • kanałowe,
  • kasetonowe,
  • naścienne,
  • podłogowe,
  • okienne,
  • sufitowe.

Montowane są w pomieszczeniach biurowych i handlowych, w salach konferencyjnych i gastronomicznych, w szpitalach, a takźe w domach i mieszkaniach. Gwarantujemy, źe zaprojektowana i wykonana przez nas klimatyzacja będzie na najwyższym poziomie. W swej ofercie posiadamy klimatyzatory firm:

Montujemy klimatyzatory różnych producentów: