Praca

 Start / O firmie / Praca

Aktualnie poszukujemy kosztorysanta z dobrą znajomością programu Zuzia oraz doświadczeniem w kosztorysowaniu. Doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji będzie dodatkowym atutem. Oferujemy stałą pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz motywacyjny system wynagrodzeń. Praca w Chybiu. Zainteresowane osoby mogą nadsyłać CV oraz list motywacyjny przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Poszukujemy monterów w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji. Oferujemy stałą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.  Zainteresowane osoby mogą nadsyłać CV oraz list motywacyjny przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Poszukujemy z osób z doświadczeniem handlowym w branży HVAC. Oferujemy stałą pracę, narzędzia (samochód, laptop, telefon), atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz motywacyjny system wynagrodzeń. Praca w Chybiu. Zainteresowane osoby mogą nadsyłać CV oraz list motywacyjny przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 
  • logo
  •   ul. Cieszyńska 6
         43-520 Chybie
  •   tel. 698 90 70 50
  •    biuro@sgklima.pl